Barskåp
Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BARSKÅP, 2 delar, 1900-talets andra hälft, övre enhet i form av barskåp med räfflad lucka och bakomvarande spegel, hyllplan och lampa, undre enhet med hylla, längd 91, bredd 28, höjd 112 cm (56 cm per enhet)
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, visst färgbortfall, ej funktionstestad lampa
764627
2020-04-27