Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BARSKÅP, 2 delar, 1900-talets andra hälft, övre enhet i form av barskåp med räfflad lucka och bakomvarande spegel, hyllplan och lampa, undre enhet med hylla, längd 91, bredd 28, höjd 112 cm (56 cm per enhet)

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, visst färgbortfall, ej funktionstestad lampa

764627

2020-04-27