Damkrivbord nyrokoko

Damkrivbord nyrokoko
Damkrivbord nyrokoko
Damkrivbord nyrokoko
Damkrivbord nyrokoko
Damkrivbord nyrokoko
Damkrivbord nyrokoko
Damkrivbord nyrokoko
Damkrivbord nyrokoko
Damkrivbord nyrokoko
Damkrivbord nyrokoko

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, nyrokoko, 1900-tal, träskuren dekor, 5 lådor, fanérat i valnöt, skiva delvis klädd i grönt läder, höjd 78, 102 x 51 cm

Smärre slitage, smärre repor

764635

2020-04-26