Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SWEDESE, FÅTÖLJER, 1 par, Nova club, tyg: Chivasso, sitthöjd ca 40 cm

PROVENIENS: inköpta hos Gösta Westerberg

Tyg med bruksslitage

764652

2020-04-27