Konsol med marmorskiva 1800-tal
Closed
2020-05-08
764656
| Sold for | 3 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KONSOL, med marmorskiva, 1800-tal, bronserad, höjd ca 78, 90x35 cm
Slitage, avslag