Konsol med marmorskiva 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOL, med marmorskiva, 1800-tal, bronserad, höjd ca 78, 90x35 cm

Slitage, avslag

764656

2020-05-08