Bengt Lindström litografier

Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): 2 st färglitografier, signerade HC Lindström samt EA VI/XV, Lindström, oramade, bladmått: ca. 76x54 cm

Ytsmuts,

764658

2020-04-27