Herbert Gentry litografi

Herbert Gentry litografi
Herbert Gentry litografi

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

HERBERT GENTRY (1919-2003): Figurkomposition, signerad Herbert Gentry, 62/300, färglitografi, bildmått ca 22x33 cm, oramad

764661

2020-04-27