Matti Kuronen oljemålning

Matti Kuronen oljemålning
Matti Kuronen oljemålning
Matti Kuronen oljemålning
Matti Kuronen oljemålning
Matti Kuronen oljemålning
Matti Kuronen oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTI KURONEN (Finland/Tammerfors, född 1959): "Staden", monogramsignerad MK, olja på duk, ca 60x80 cm

764668

2020-04-27