Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
ARNE NORELL, "Mexico", soffa, 1900-talets andra hälft, klädd i läder, lösa stoppade plymåer, etikettmärkt, längd ca 238 cm
Bruksslitage, aluminiumdel till underrde saknas
764675
2020-04-29