Soffa Arne Norell modell Mexico

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

ARNE NORELL, "Mexico", soffa, 1900-talets andra hälft, klädd i läder, lösa stoppade plymåer, etikettmärkt, längd ca 238 cm

Bruksslitage, aluminiumdel till underrde saknas

764675

2020-04-29