Byrå med spegel

Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BYRÅ, 4-lådig, 1900-talets första hälft, skiva i marmorerad plast, höjd ca 83, 100x51 cm, spegel medföljer, ca 60x50 cm

Märken, slitage, nyckelbricka saknas

764677

2020-04-29