Vincent Martinez ELX

Vincent Martinez ELX
Vincent Martinez ELX
Vincent Martinez ELX
Vincent Martinez ELX
Vincent Martinez ELX
Vincent Martinez ELX
Vincent Martinez ELX
Vincent Martinez ELX
Vincent Martinez ELX
Vincent Martinez ELX

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINCENT MARTINEZ, "ELX", klädhängare, bokfaner samt aluminium, höjd ca 168 cm

Smärre slitage

764678

2020-04-28