Barskåp med inredning
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSKÅP, 1960/70-tal, fanerat i jakaranda, två sektioner, bardel med belysning, varav en sida inredd med spegel och glashållare, andra sidan med 4 hyllor samt 6 lådor, höjd ca 139, 115,5 x 41 cm
Smärre slitage, nyckel och cites-intyg medföljer, hämtas vid utlämning,
764680
2020-04-26