Sidoboard, teak

Sidoboard, teak
Sidoboard, teak
Sidoboard, teak
Sidoboard, teak
Sidoboard, teak
Sidoboard, teak
Sidoboard, teak
Sidoboard, teak
Sidoboard, teak
Sidoboard, teak
Sidoboard, teak
Sidoboard, teak

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, teak, tre sektioner, mittsektion med 4 lådor, övriga två sektioner med dörr samt 1 bakomliggande hyllplan, höjd ca 68, 42 x 150 cm

Bruksslitage, ställvis repor och solblekt

764683

2020-04-26