Dagbädd, Åke Fribyter

Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter
Dagbädd, Åke Fribyter

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAGBÄDD, Moln-bäddar, Skattskär, 1960-tal, etikettmärkt Åke Fribyter, stomme i ek, fast stoppning, djuphäftade knappar, möbleklädsel i svart konstskinn, bredd ca 90, längd 195, höjd 45-50 cm

Smärre slitage

764686

2020-04-26