Trädgårdsstolar Grythyttan bord smide

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP (5 dlr) 1900-talets mitt, sk. "Bryggeristolar", samt bord på smidesunderrede, senare bemålade, blågrön kulört, bordets höjd ca 75, 80 x 140 cm,

Bruks/åldersrelaterat slitage

764692

2020-04-26