Golvlampa Cottex 2000-tal

Golvlampa Cottex 2000-tal
Golvlampa Cottex 2000-tal
Golvlampa Cottex 2000-tal
Golvlampa Cottex 2000-tal
Golvlampa Cottex 2000-tal
Golvlampa Cottex 2000-tal
Golvlampa Cottex 2000-tal
Golvlampa Cottex 2000-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, Cottex, 2000-tal, stomme av mässing, fem rörliga armar, fot av gråvit mönstrad marmor, etikettmärkt, höjd ca 220 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

764696

2020-04-26