Klubbat för:
10 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
JERZY POTRZEBOWSKI (Polen, 1921-1974), vintermotiv med droska, signerad, 60x81 cm
Proveniens: Bohmans konsthandel, Stockholm
Zustandsbeschreibung
764699
2020-04-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner