Jerzy Potrzebowski oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

JERZY POTRZEBOWSKI (Polen, 1921-1974), vintermotiv med droska, signerad, 60x81 cm

Proveniens: Bohmans konsthandel, Stockholm

Zustandsbeschreibung

764699

2020-04-26