André Verdet

André Verdet
André Verdet
André Verdet
André Verdet

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDRÉ VERDET, (1913-2004): Svart mot vitt, signerad och daterad 65, grafiskt blad, ca 49x34 cm

764700

2020-04-27