Susi Ekfeldt-Dackheim oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUSI EKFELDT-DACKHEIM (född 1954): "Bastu hälsningar", olja på duk, atergo signerad Susi Ekfeldt, ca 49x39 cm

Duklagning

764701

2020-04-27