Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
HANHART, tidtagarur, vitmetall, 1960/70-tal, 3 jewels, shookproof, diam 5,5 cm
Fungerar vid test, SAV garanterar inte funktionen, smärre slitage
764706
2020-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här