Bertil Fridhagen hyllsystem, Bodafors
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN (1905-1993), hyllsystem, Bodafors, 1900-talets mitt, 3 sektioner, 2 underdelar med skåpförvaring och lådor i sargen, 1 underdel med 5 lådor, 1 ovandel med vitrinskåp, belysning och hyllplan invändigt, 2 ovandelar med 3 hyllpan vardera, höjd ca 120, 100-60x45 cm, totalhöjd ca 190 cm
Nycklar (3 st) medföljer och hämtas vi utlämningen, bruks- samt åldersrelaterat slitage, avslagen faner på underdel med 5 lådor, bortslagna fanérbiten finns
764707
2020-04-26