Stig Lindberg Birka Gustavsberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STIG LINDBERG, servisdelar, Birka, Gustavsberg, 41 delar, bestående av 7 tallrikar, diam 24, 4 assietter, 6 tekoppar med fat, 2 kaffekoppar med fat, äggkopp, 2 ölsejdlar, 2 mindre uppläggningsfat, större uppläggsfat, mjölkkanna, kaffekanna och tekanna, 6 frukostskålar, 2+2 mindre skålar, 3 större skålar, stämplade Gustavsberg, Birka

Enstaka besticksrepor

764708

2020-04-26