Trädgårdsgrupp
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 1900-tal, bestående av soffa, bord, 2 fåtöljer, trä, gjutjärn, soffans längd ca 125 cm, höjd ca 80, bordets mått, höjd ca ca 63, 122x60
Ingår i tema Trädgård
Bruksslitage, rost
764709
2020-04-28