Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

5 800 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

TRÄDGÅRDSGRUPP, 1900-tal, bestående av soffa, bord, 2 fåtöljer, trä, gjutjärn, soffans längd ca 125 cm, höjd ca 80, bordets mått, höjd ca ca 63, 122x60

Ingår i tema Trädgård

Kuntoraportti

Bruksslitage, rost

764709

Päivämäärä:

2020-04-28