Väggspegel, GT Ateljé & Trä, Hovmantorp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, GT Ateljé & Trä, Hovmantorp, 1900-talets andra hälft, dekor i mässing, ram med fanér i teak, mått 125 x 94,5 cm.

Bruksslitage, ställvis skadad fanér

764711

2020-04-26