Ingegerd Råman och Lena Bergström skålar
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
INIGEGERD RÅMAN (född 1943) samt LENA BERGSTRÖM (född 1961): skålar, 2 st, glas, osignerade, slipad resp. randig dekor i orange, höjd ca 17, diam 19 cm, höjd ca 22, diam 26 cm, proveniens: Kosta Boda, arbetsprov
764712
2020-04-27