Ingegerd Råman och Lena Bergström skålar

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

INIGEGERD RÅMAN (född 1943) samt LENA BERGSTRÖM (född 1961): skålar, 2 st, glas, osignerade, slipad resp. randig dekor i orange, höjd ca 17, diam 19 cm, höjd ca 22, diam 26 cm, proveniens: Kosta Boda, arbetsprov

764712

2020-04-27