Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
ULRICA HYDMAN-VALLIEN, "Snakeflower", vas, glas, signerad Kosta Boda Ulrica HV 7049952, randig dekor i lila, höjd 43 cm
Smärre bruksslitage
764713
2020-04-27