Ulrica Hydman-Vallien vas

Ulrica Hydman-Vallien vas
Ulrica Hydman-Vallien vas
Ulrica Hydman-Vallien vas
Ulrica Hydman-Vallien vas
Ulrica Hydman-Vallien vas
Ulrica Hydman-Vallien vas

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, "Snakeflower", vas, glas, signerad Kosta Boda Ulrica HV 7049952, randig dekor i lila, höjd 43 cm

Smärre bruksslitage

764713

2020-04-27