Damskrivbord Louis XVI stil 1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAMSKRIVBORD, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt, 3 lådor i sarg, beslag i gulmetall, klaff med bakomvarande inredning, höjd ca 103, 91x44 cm

smärre märken

764723

2020-04-29