Esther Eppens skulptur

Esther Eppens skulptur
Esther Eppens skulptur
Esther Eppens skulptur
Esther Eppens skulptur
Esther Eppens skulptur
Esther Eppens skulptur
Esther Eppens skulptur
Esther Eppens skulptur
Esther Eppens skulptur
Esther Eppens skulptur

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ESTHER EPPENS (1900-tal): Omfamnande par, signerad Esther Eppens, terrakotta, höjd ca 31 cm, längd ca 35 cm, bredd ca 13,5 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

764740

2020-04-26