Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
HENRI MATISSE, (1869-1954) efter, "La tristesse Du roi" / Sorrows of the king, signerad och daterad i trycket Henri Matisse 1952, litografiskt tryck, bildyta 74,5x101,5 cm
764741
2020-04-26