Henri Matisse litografiskt tryck

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

HENRI MATISSE, (1869-1954) efter, "La tristesse Du roi" / Sorrows of the king, signerad och daterad i trycket Henri Matisse 1952, litografiskt tryck, bildyta 74,5x101,5 cm

764741

2020-04-26