Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RONALD DE WOLFE (född 1920-2011): Segelbåt, signerad Ronald de Wolfe, olja på duk, ca 33,5 x 40 cm
Spridd krackelyr
764742
2020-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här