Ronald de Wolfe oljemålning

Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RONALD DE WOLFE (född 1920-2011): Segelbåt, signerad Ronald de Wolfe, olja på duk, ca 33,5 x 40 cm

Spridd krackelyr

764742

2020-04-26