Gunnar Zetterström olja på pannå

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Vy från Waldemarsudde mot Kvarnholmen, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 32x41,5 cm

764744

2020-04-26