Emil Hellbom

Emil Hellbom
Emil Hellbom
Emil Hellbom
Emil Hellbom
Emil Hellbom
Emil Hellbom

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

EMIL HELLBOM (1895-1969): Vy från Slussen mot Gamla stan, signerad E. Hellbom, olja på pannå, ca 46x38 cm

764745

2020-04-26