Ljuskrona venetiansk stil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, venetiansk stil, 1900-talets mitt, för 4 ljuspunkter, glas, glasad stomme, 4 svängda ljusarmar, dekor av spröt med blommer och blad, diam. 46 höjd ca. 58 cm
Ej funktionstestad, glasad stomme med 1 nagg, saknar möjligen spröt
764755
2020-04-26