Ljuskrona venetiansk stil

Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, venetiansk stil, 1900-talets mitt, för 4 ljuspunkter, glas, glasad stomme, 4 svängda ljusarmar, dekor av spröt med blommer och blad, diam. 46 höjd ca. 58 cm

Ej funktionstestad, glasad stomme med 1 nagg, saknar möjligen spröt

764755

2020-04-26