Klubbat för:
24 000 EUR
Utropspris
30 000 EUR
MARIA WIIK (1853-1928) Bruden, utförd ca 1880, signerad, olja på duk, 50x41 cm
764756
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här