Bord och vägglampa

Bord och vägglampa
Bord och vägglampa
Bord och vägglampa
Bord och vägglampa
Bord och vägglampa
Bord och vägglampa
Bord och vägglampa
Bord och vägglampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, VÄGGLAMPA, 2 st, bl a, "Elit 703" Knud Christensen Agentur Randers, lackad plåt, höjder ca 31-51 cm

Slitage, bucklor

764766

2020-04-30