Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
VAS, Meissen, 1900-tal, porslin, blommotiv mot vit fond och förgylld kant, höjd 14 cm.
764772
2020-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här