Meissen vas

Meissen vas
Meissen vas
Meissen vas
Meissen vas
Meissen vas
Meissen vas

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

VAS, Meissen, 1900-tal, porslin, blommotiv mot vit fond och förgylld kant, höjd 14 cm.

764772

2020-04-26