Sideboard gustaviansk stil
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, GR Tibro Sweden, gräddvitlackerat, delvis bronserad dekor, lådor och sidorna med skåpdel, mässingbeslag, höjd ca 81, 198x43 cm
Lagade ben baktill, bruksslitage, repor, märken
764800
2020-04-26