Orientmatta Shasavand

Orientmatta Shasavand
Orientmatta Shasavand

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA , Shasavand, figural motiv med bl.a fåglar, ca 311x111 cm

Ställvist hårt slitage, vävd kortsidor med skador

764822

2020-04-26