SKåp Kina
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKÅP, Kina, 1900-talets första hälft, massivt trä, beslag i patinerad metall, invändigt med hyllplan samt lådor, höjd ca 196 cm, 66x123 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, saknar hasp till lås, torrsprickor
764829
Päivämäärä:
2020-04-26