SKåp Kina

SKåp Kina
SKåp Kina
SKåp Kina
SKåp Kina
SKåp Kina
SKåp Kina
SKåp Kina
SKåp Kina
SKåp Kina
SKåp Kina
SKåp Kina
SKåp Kina
SKåp Kina
SKåp Kina
SKåp Kina
SKåp Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SKÅP, Kina, 1900-talets första hälft, massivt trä, beslag i patinerad metall, invändigt med hyllplan samt lådor, höjd ca 196 cm, 66x123 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, saknar hasp till lås, torrsprickor

764829

Päivämäärä:

2020-04-26