Fåtölj Bond Natuzzi

Fåtölj Bond Natuzzi
Fåtölj Bond Natuzzi
Fåtölj Bond Natuzzi
Fåtölj Bond Natuzzi
Fåtölj Bond Natuzzi
Fåtölj Bond Natuzzi
Fåtölj Bond Natuzzi
Fåtölj Bond Natuzzi
Fåtölj Bond Natuzzi
Fåtölj Bond Natuzzi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, modell 2236, "Bond", Natuzzi, Italien, 2000-tal, delbar rygg, helstoppade med tygklädsel på snurrbar metalfot, sitthöjd ca 43, höjd 104 cm

Obetydligt slitage

764832

2020-04-26