Dosa
2020-04-26
764833
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DOSA, 1800-tal, motiv med Minerva, järn, diameter ca 7,5 cm
Ingår i temaauktionen "Grand Tour"
Bucklor på baksidan, bruks och åldersrelaterat slitage