Karl Höglund litografi

Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940), färglitografi, Dansande par, signerad Karl Höglund, märkt EA (Épreuve d´artiste), konstnärens exemplar, i ram, bildmått ca 59 x 43 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Ej examinerad ur ram

764835

2020-04-30