Satffan Ullström litografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STAFFAN ULLSTRÖM (född 1949), färglitografi, kustmotiv med svanar, signerad, numrerad 20/99, i ram, bildmått ca 58 x 42 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram
764839
2020-04-30