Satffan Ullström litografi

Satffan Ullström litografi
Satffan Ullström litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STAFFAN ULLSTRÖM (född 1949), färglitografi, kustmotiv med svanar, signerad, numrerad 20/99, i ram, bildmått ca 58 x 42 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Ej examinerad ur ram

764839

2020-04-30