Carin Blomberg emalj
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
CARIN BLOMBERG, emaljtavla, monterad med kopparcylindrar på svartmålad spånskiva, signerad Carin Blomberg, mått ca 52 x 52 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Smärre slitage
764845
2020-04-30