Carin Blomberg emalj

Carin Blomberg emalj
Carin Blomberg emalj
Carin Blomberg emalj
Carin Blomberg emalj
Carin Blomberg emalj
Carin Blomberg emalj

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

CARIN BLOMBERG, emaljtavla, monterad med kopparcylindrar på svartmålad spånskiva, signerad Carin Blomberg, mått ca 52 x 52 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Smärre slitage

764845

2020-04-30