Folke Ohlsson "USA 75" Dux

Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOLKE OHLSSON, fåtölj, "USA 75", Dux, stomme i teak, lösa sittplymåer, textilklädsel, märkt sadelgjord i gummi, sitthöjd 41/34 cm

Ställvis slitage, några fläckar, lagning, något lös i fäste vid rygg

764849

2020-04-26