Folke Ohlsson "USA 75" Dux
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FOLKE OHLSSON, fåtölj, "USA 75", Dux, stomme i teak, lösa sittplymåer, textilklädsel, märkt sadelgjord i gummi, sitthöjd 41/34 cm
Ställvis slitage, några fläckar, lagning, något lös i fäste vid rygg
764849
2020-04-26